WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

"Piękna i bestia" na oficjalnym plakacie

Emma Watson

Just Jared

W sieci pojawił się właśnie plakat promujący najnowszy film Emmy Watson.

Ostatnio mogliśmy podziwiać krótki zwiastun, który prezentował piękny zamek i jego zachwycające wnętrze.

Oglądaliśmy również pierwsze chwile spędzone w środku przez Bellę (graną oczywiście przez Emmę Watson), a także  zaczarowaną różę, której płatki odliczają czas pozostały Bestii na odczarowanie.

Dziś do sieci trafił natomiast oficjalny plakat promujący film, który zdradza przy okazji przybliżoną datę premiery, tj. marzec przyszłego roku.

Film reżyseruje Bill Condon, a w obsadzie znajdują się takie nazwiska, jak Dan Stevens (Bestia), Luke Evans (Gaston), Josh Gad, Emma Thompson, Audra McDonald, Ewan McGregor, Stanley Tucci oraz Ian McKellen.

archiwum newsów

2016-07-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.