WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Piraci z Karaibów 5 - mamy zwiastun!

Johnny Depp

Just Jared

W sieci w końcu zadebiutował trailer najnowszej części pirackiej serii.

Wszyscy fani serii z Johnnym Deppem w roli głównej mogą powoli szykować się do premiery, bo w końcu doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna.

Co prawda Jack Saprrow nie pojawi się w tym filmiku, ale możemy za to podziwiać interesującą kreację Javiera Bardem, który ewidentnie nie przepada za słynnym piratem:

- Znajdź Sparrowa i przekaż mu wiadomość od Kapitana Salazara „Śmierć zmierza prosto do niego”!

Premiera filmu Piraci z Karaibów 5: Dead Men Tell No Tales zadebiutuje w kinach 26 maja przyszłego roku.

archiwum newsów

2016-10-03

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.