WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Posiadłość Michaela Jacksona na sprzedaż

Michael Jackson

Forum

Wygląda na to, że legendarne ranczo Neverland znowu trafiło na rynek i może zostać sprzedane.

Posiadłość, która mieści się w Santa Barbara, może się pochwalić m.in. kolejką i zegarem kwiatowym, a jej cena to ok. 100 mln dolarów.

Wcześniej na terenie Nibylandii, bo tak tłumaczy się na polski nazwę rancza, znajdowało się również zoo, park rozrywki i stacja straży pożarnej – dziś nie ma po nich śladu, zresztą od śmierci króla popu nikt tam nie mieszka.

Oczywiście nie każdy będzie mógł nawet zobaczyć posiadłość, bo potencjalni klienci będą ściśle weryfikowani, żeby uniknąć „turystycznych” wypadów.

FORUM REUTERS

 

Chcielibyście tam mieszkać?

***

Jak ma na imię mama tej wielkiej gwiazdy? Sprawdź się w QUIZIE!

archiwum newsów

2015-05-29

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.