WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Powstaje duet Taylor Swift & Drake!

Taylor Swift Drake

Just Jared

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, piosenkarka jest zachwycona współpracą z Kanadyjczykiem i już nie może się doczekać nadchodzącego krążka.

Wygląda na to, że Taylor Swift i Drake pracują wspólnie nad singlem, który zwiastować będzie nadchodzący krążek piosenkarki.

Warto pamiętać, że doniesienia o współpracy tej dwójki docierały do nas już pod koniec ubiegłego roku, więc możliwe jest, że szykują coś większego albo Drake jest mocno zaangażowany w nowy album Taylor.

Jak twierdzą źródła: - Taylor bardzo dobrze zrobiła przerwa, bo po wielu latach ciężkiej pracy należał się jej odpoczynek i przemyślenie pewnych spraw. Nie zmienia to jednak faktu, że Taylor to Taylor i już niebawem wróci – ma zresztą nadzieję na skończenie krążka do sezonu bożonarodzeniowego

Just Jared

archiwum newsów

2017-06-29

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.