WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Premiera 'Aquamana' przesunięta

Jason Momoa

DC

Kolejny film ze stajni DC dopiero co doczekał się oficjalnej daty premiery, a już zalicza obsuwę.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, superbohaterskie przygody Aquamana zostały przesunięte o dwa miesiące, żeby zrobić miejsce dla innej postaci, a mianowicie „Venoma”.

Tym samym, Jason Momoa zaprezentuje nam swoje „atuty” nie 5 października, ale przed samym Bożym Narodzeniem, czyli 21 grudnia 2018 roku.

Warto też zaznaczyć, że pierwotnie data ta zarezerwowana była dla drugiej części „Avatara”, ale James Cameron również zdecydował się dać sobie więcej czasu na doszlifowanie produkcji.

Na szczęście na debiut tego bohatera nie musimy czekać tak długo, bo Aquaman pojawi się wcześniej w Lidze Sprawiedliwości:- Napędzany przez odnowioną wiarę w ludzkość i zainspirowany przez bezinteresowny akt Supermana, Bruce Wayne wraz z pomocą swojej nowej sojuszniczki, Diany Prince, musi stawić czoła jeszcze większemu przeciwnikowi.

- Batman i Wonder Woman szybko werbują drużynę nadludzi, aby stanąć przed nowym zagrożeniem. Pomimo powstania tej niebywałej ligi bohaterów (Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg, Flash), może być już za późno, by ocalić planetę przed ogromnym atakiem.

archiwum newsów

2017-03-22

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.