WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Produkcja „Batmana” przesunięta na 2018

Ben Affleck

YouTube

Jeśli liczyliście na szybki powrót tego bohatera na ekrany kin, to nic z tego – musimy poczekać co najmniej 2 lata.

Informatorzy donoszą bowiem, że Matt Reeves ma kontrakt dotyczący filmu „Wojna o planetę małp” aż do końca czerwca, więc produkcja „Batmana” musi poczekać i podawany w przeciekach wiosenny termin wydaje się mało prawdopodobny.

Co więcej, światło dzienne ujrzały nowe fakty na temat tego, dlaczego Ben Affleck zdecydował się porzucić reżyserowanie tego filmu, a może chodzić o … alkohol.

Aktor przyznał właśnie, że zakończył odwyk, ale podobno nie ma to wpływu na proces produkcyjny - producenci filmu zapewniają, że wciąż pracuje on nad scenariuszem, a zimną krew zachowuje też odtwórca roli Deathstroke’a, czyli Joe Manganiello, który wyznał, że prace ruszą, kiedy „wszystkie części układanki będą we właściwym miejscu”.

Twitter/Zack Snyder

archiwum newsów

2017-03-15

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.