WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Queen w „nowym” We Will Rock You z 1977 roku!

Queen

Queen

Kultowy zespół zrobił nam małą niespodziankę i udostępnił właśnie zupełnie inną wersję swojego wielkiego hitu.

Kto by się spodziewał, że Queen ma jeszcze w zanadrzu takie białe kruki, jak „podkręcone” We Will Rock You nagrane podczas sesji BBC z Johnem Peelem w … 1977 roku.

Wszystko z okazji premiery nowego 6-płytowego wydawnictwa zespołu „Queen On Air”, w skład którego wchodzą kompletne sesje Queen dla stacji BBC.

Część utworów była wcześniej wydana na Queen at the Beeb, jako bonusy na reedycjach z 2011 roku czy promocyjnych singlach. Dodatkowo w wersji rozszerzonej fani będą mogli posłuchać fragmentów trzech koncertów, które były transmitowane przez stacje radiowe oraz zebranych wywiadów radiowych z lat 1976-1992.

Premiera „Queen On Air” już 4 listopada.

archiwum newsów

2016-10-18

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.