WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ralph Demolka 2 na pierwszym zwiastunie

The Walt Disney Company

Od premiery pierwszej części filmu minęły już ponad 4 lata, więc najwyższy czas na kontynuację.

Jeżeli nie pamiętacie pierwszej odsłony Ralpha Demolki, to w skrócie wyglądało to tak: 

-Tytułowy bohater filmu na co dzień jest czarnym charakterem w grze komputerowej, jednak w głębi duszy to miły i ciepły facet, który ma po prostu dość swojej roboty.

- Pewnego dnia postanawia udowodnić, że on też nadaje się na prawdziwego superbohatera. Wyrusza w misję, aby zdobyć Medal Bohatera. Na swojej drodze spotka bardzo energiczną dziewczynkę Wandelopę, twardą jak skała przywódczynię Sierżant Rurecką oraz najmilszego faceta na świecie Felixa Zaradzisza, a gdy okoliczności zmuszą ich do współpracy cała czwórka odkryje, że poza światem gier istnieje coś znacznie cenniejszego - prawdziwa przyjaźń.

Trudno się dziwić, że w końcu doczekamy się kontynuacji, prawda? A co więcej, właśnie dowiedzieliśmy się, że bohaterowie spotkają na swojej drodze C-3PO, czyli najsłynniejszego androida z Gwiezdnych wojen! Zobaczcie teaser:

archiwum newsów

2017-07-16

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.