WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Runaways od Marvela na pierwszym teaserze

YouTube

Marvel nie zaprzestaje swojej ekspansji i już niebawem doczekamy się nowego serialu z jego superbohaterskiego uniwersum.

A mowa oczywiście o Runaways, które powstaje na bazie komiksu o tym samym tytule.

Serial opowie historię grupy nastolatków, których życie wywraca się do góry nogami po tym, jak odkryją, że ich rodzice należą do sekretnej organizacji The Pride, zrzeszającej złoczyńców z całego świata.

Czując, że nie są już dłużej bezpieczni we własnych domach - Nico Minoru, Karolina Dean, Molly Hayes, Chase Stein, Alex Wilder i Gertrude Yorkes – postanawiają wyruszyć w świat, a w międzyczasie odkrywają własne supermoce.

 Pierwszy sezon, a na który składać się będzie 10 odcinków,  będzie dostępny w serwisie Hulu od 21 listopada.

archiwum newsów

2017-10-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.