WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ruszyły zdjęcia do Avengers 4

Poszkole

Było już coś od DC, czyli nowe materiały z Ligi sprawiedliwości, więc teraz dla równowagi nieco Marvela.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że ruszyły prace na planie czwartej odsłony słynnych Avengersów, a wszystko za sprawą reżyserów produkcji, czyli teamu Anthony i Joe Russo.

Na ich profilu facebookowym pojawiło się bowiem zdjęcie tajemniczej fioletowej rękawicy, które zostało opatrzone komentarzem „początek końca”.

Niestety nie wiemy do kogo należy to akcesorium, ale fani spekulują już, że opcje są dwie – albo sam Kapitan Ameryka, albo podróżujący w czasie złoczyńca Kang Zdobywca.

Miejmy nadzieję, że już wkrótce dowiemy się więcej na ten temat, bo na razie Marvelowi udało się rozbudzić naszą ciekawość.

Przypominamy też, że premiera czwartych Avengersów została zaplanowana na 3 maja 2019 roku, a na ekranie ozbaczymy takie nazwiska, jak Brie Larson (Kapitan Marvel), Tom Holland (Spider-Man) czy Benedict Cumberbatch (Doctor Strange).

 Na szczęście sami bohaterowie powrócą też nieco wcześniej, bo 4 maja przyszłego roku do kin trafi produkcja „Avengers: Infinity War”.

archiwum newsów

2017-08-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.