WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Selena Gomez i Kygo w "It Ain’t Me"

Selena Gomez

Just Jared

Piosenkarka mocno zaskoczyła wszystkich nowym singlem, który trafił właśnie do sieci.

A mowa o kawałku “It Ain’t Me", który 24-letnia Selena Gomez napisała wspólnie z Kygo.

Jeśli go nie kojarzycie, to już wyjaśniamy, że to norweski producent muzyczny, DJ i remikser, któremu popularność przyniosły remiks utworu „I See Fire” Eda Sheerana oraz single „Firestone” i „Stole the Show”.

Przypominamy też, że to pierwszy singiel piosenkarki od czasu, kiedy ponownie zniknęła ze sceny, by udać się na leczenie - najwyraźniej wszystko jest już w porządku, więc czekamy na więcej.

archiwum newsów

2017-02-16

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 2

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.