WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Selena Gomez nie zasługuje na tytuł kobiety roku?

Selena Gomez Ariana Grande

Just Jared

Na początku miesiąca pisaliśmy Wam, że w tym roku tytuł Billboard Woman in Music 2017 zdobyła Selena Gomez.

Szybko okazało się jednak, że kontrowersje w tej sprawie nie tylko nie przestają milknąć, ale i ciągle narastają.

Dlaczego? Dlatego, że wiele osób obstawiało w ciemno, że nagroda powędruje w tym roku do … Ariany Grande, która ma na nią bardziej zasługiwać.

Nie da się ukryć, że obie Panie mają za sobą bardzo trudny rok - Selena Gomez musiała się poddać transplantacji nerki, bo choroba zagrażała jej życiu, a Ariana Grande doświadczyła ataku terrorystycznego na swoim koncercie i …

… nie tylko się po nim pozbierała, ale i zorganizowała koncert w Manchesterze, na którym udało się zebrać blisko 3 miliony euro dla rodzin ofiar.

To właśnie ten argument pojawia się we wszystkich dyskusjach i jest argumentem przeciwko Selenie, ale cz faktycznie słusznie? Czekamy na Wasze opinie!

archiwum newsów

2017-11-27

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.