WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Selena Gomez rzuciła karierę dla miłości?

Selena Gomez The Weeknd

Just Jared

Wszystko wskazuje na to, że fani muzycznego i filmowego talentu artystki mają powody do niepokoju.

Okazuje się bowiem, że Selena Gomez zawiesiła swoją karierę, żeby … zwiedzać świat i towarzyszyć ukochanemu podczas jego trasy koncertowej 'Starboy: Legend of the Fall Tour'.

A cała sprawa wygląda naprawdę poważnie, bo całkowicie odcięła się też od przyjaciół i rodziny – przez ostatni miesiąc liczył się tylko The Weeknd. Nikt nie jest w stanie się z nią skontaktować, bo nie odpowiada na telefony, smsy czy maile, kompletnie paląc za sobą mosty.

Jak to mówią „miłość jest ślepa”, ale miejmy nadzieję, że piosenkarka w końcu się ocknie i dojdzie do wniosku, że liczy się też jej rozwój i cele życiowe.

Just Jared

archiwum newsów

2017-06-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.