WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Selena Gomez szykuje kolejny wielki powrót

Selena Gomez

Just Jared

Piosenkarka znowu ma problemy ze zdrowiem fizycznym i psychicznym, ale ostatnie doniesienia mówią o jej powrocie na scenę podczas AMA 2016.

Selena Gomez musi się w końcu zdecydować, czy międzynarodowa kariera jest dla niej, bo na razie regularnie słyszymy tylko o jej odwykach i leczeniu albo powrotach, a nie o muzyce i aktorstwie.

Tym razem dowiedzieliśmy się, że piosenkarka ma wrócić na scenę podczas ceremonii rozdania nagród American Music Awards, bo chce, żeby jej występ „powitalny” był wyjątkowy:

- Selena chce uczynić ten show wyjątkowym, dlatego wybrała właśnie AMA – myślę, że doczekamy się wspaniałego występu i … wielkiej zapowiedzi.

Przypominamy, że impreza odpędzie się 20 listopada w Microsoft Theater w Los Angeles, poprowdzą ją Gigi Hadid i Jay Pharoah, a na scenie zobaczymy takie sławy, jak Bruno Mars, Sting, John Legend, Fifth Harmony, The Chainsmokers, Halsey, Twenty One Pilots, Shawn Mendes, Lady GaGa, Green Day, James Bay, Nicki Minaj, Ariana Grande czy The Weeknd.

 

Just Jared

archiwum newsów

2016-11-10

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 2

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.