WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Serena Williams tańczy do "Lemon" od N.E.R.D

N.E.R.D

Sony Music

Podobnie jak kiedyś "Happy", nowy singiel formacji N.E.R.D robi w sieci karierę za sprawą kręconych przez fanów wersji oryginalnego klipu.

Używając #LEMONDANCECHALLENGE można znaleźć już kilka tysięcy filmów z nowymi wersjami kawałka w wykonaniu tancerzy amatorów, profesjonalnych choreografów, a także Justina Timberlake’a czy popularniej skrzypaczki MAPY.

Od wczoraj prawdziwym hitem Internetu jest nagrane we współpracy z magazynem Vouge video z Sereną Williams podrygującą w rytm utworu na płycie lotniska i w prywatnym samolocie.

Utwór z listopada otrzymał od fanów ‘drugie życie’ a znaleźć można go na najnowszym albumie N.E.R.D „No_One Ever Really Dies” razem z udostępnionymi wcześniej utworami ‘1000 (feat. Future)’, Rollinem 7’s (feat. André 3000) i ‘Don’t Don’t Do It!’ (feat. Kendrick Lamar).