WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Shakira i Maluma w jednym klipie

Shakira

Just Jared

Shakira ujawniła teledysk do najnowszego singla z albumu "El Dorado", czyli utworu "Trap" nagranego ze wschodzącą gwiazdą latynoskiego popu Malumą.

Kolumbijski piosenkarz podbija listy przebojów na świecie przebojem "Corazon", dzięki któremu stał się jednym z najgorętszych obecnie artystów muzyki latynoskiej.

Teledysk powstał we współpracy z autorem wielu klipów Shakiry, reżyserem Jaume de Laiguana, a czarno-biały klip to kolejny zapadający w pamięć teledysk ikony latynoskiego popu.

"Trap" od premiery albumu "El Dorado" jest ulubionym utworem fanów. Ma już na liczniku 14 milionów streamów, a to wszystko jeszcze przed premierą klipu.

To nie pierwszy raz, gdy Shakira i Maluma wystąpili razem w klipie. Ich wspólny przebój "Chantaje" został odsłuchany już ponad 2 miliardy razy od czasu premiery w listopadzie 2016 roku.

archiwum newsów

2018-01-29

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.