WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Spider-Man będzie latał? Nowe wideo!

Tom Holland

W sieci pojawił się krótki materiał prezentujący jedną z nowych mocy superbohatera.

Wszyscy znamy tę historię - ukąszony przez pająka licealista Peter Parker zyskuje nadludzkie umiejętności, a gdy jego wujek zostaje zamordowany obiecuje sobie, że będzie chronić niewinnych i staje się Spider-Manem.

Miejmy nadzieję, że w nowej odsłonie, czyli Spider-Man: Homecoming twórcy darują nam jej przypominanie i skupią się na innych aspektach tego superbohatera, który zaprezentował się nam już w ostatnim Kapitanie Ameryce.

Dziś w sieci zadebiutował natomiast teaser, na którym widać Pajączka w nowym kostiumie, prezencie od Tony'ego Starka, czyli Irona Mana:

archiwum newsów

2016-12-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.