WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Star Trek: Discovery na pierwszym zwiastunie

Star Trek

Zbliżamy się do momentu, na który czekali wszyscy trekkies.

Jesienią w usłudze CBS All Access i Netflixie zadebiutować ma zupełnie nowa seria Star Treka zatytułowana Discovery - przy okazji możemy obejrzeć pierwszy zwiastun.

Jeżeli chodzi o fabułę, to nowy Star Trek dziać się ma 10 lat przed wydarzeniami z oryginalnej serii - dekadę przed statkiem Enterprise kosmos przemierzał statek Discovery.

Seria, jako klejnot w koronie CBS, ma mieć wysoki budżet, czyli około 6-7 milionów dolarów za odcinek, co widać nawet w krótkim trailerze - na pewno będzie efektownie! A czy zgodnie z kanonem?

Nad wszystkim jako producent wykonawczy czuwać ma syn Gene'a Rodenberry'ego, więc można się domyślać, że zadba on o dzieło życia swego ojca.

archiwum newsów

2017-05-18

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.