WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Steve Aoki, DVBBS & 2 Chainz w "Without U"

Sony Music

Jeden z najpopularniejszych DJ’ów i producentów świata po sukcesie singla nagranego z Louisem Tomlinsonem, wraca z nowym utworem.

Po popowym przeboju Aoki zupełnie zmienia styl i współpracowników – „Without You” to numer stworzony z producenckim duetem DVBBS oraz raperem 2 Chainzem, z którym Aoki od lat rozmawiał o wspólnym nagraniu.

Kanadyjski duet DVBBS tworzą bracia Chris Chronicles i Alex Andre, popularność przyniósł im międzynarodowy hit „Tsunami” nagrany z Borgeusem i szereg kolejnych przebojów – „La La Land”, „Gold Skies” oraz „Angel”.

2 Chainz jest natomiast nagrodzonym Grammy raperem, który przebił się do mainstreamu w 2012 roku dzięki serii głośnych numerów z debiutanckiej płyty – „No Lie”, „Birthday Song” i „I’m Different”.

Steve Aoki świętował niedawno 20-lecie swojej wytwórni - Dim Mak. Producent założył ją  w 1996 r. i jej nakładem wydawał wszystko, od wyrazistego rocka po trendsetterskie electro.

Aoki zdobył ostatnio także drugą w karierze nominację do Grammy – za film „I’ll Sleep When I’m Dead” zrealizowany dla Netflix, w którym zabiera widzów w środek swojego szalonego DJ-skiego życia. Film miał swoją premierę w ubiegłym roku podczas wyprzedanego seansu na Tribeca Film Festival.

archiwum newsów

2017-05-06

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.