WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Stranger Things 2 na nowym zwiastunie

Poszkole

Pierwszy sezon serialu Netflixa okazał się wielkim hitem, więc z niecierpliwością wyczekujemy debiutu drugiego.

Na szczęście nie zostało nam już dużo czasu, bo ten zadebiutować ma już 27 października i zgodnie ze zwyczajem Netflixa, wszystkie odcinki będzie można obejrzeć od razu.

Przypominamy, że tym razem akcja przesunie się o rok (do roku 1984), a wątek z krainą cieni i Jedenastką będzie kontynuowany - będziemy mogli zobaczyć tych samych bohaterów, którzy teraz będą zafascynowani Pogromcami duchów.

Dziś doczekaliśmy się zaś nowego zwiastuna, w którym ekipa spotyka słynnego Jasona ...

archiwum newsów

2017-10-07

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.