WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Strażnicy Galaktyki 3 końcem ery Marvela?

Zoe Saldana Chris Pratt Vin Diesel Bradley Cooper

YouTube

Czwarta część Avengers, która zakończy składającą się z 22 filmów serię, ma być punktem zwrotnym dla filmowego uniwersum Marvela.

Co jednak ciekawe, później ukazać mają się jeszcze dwa dodatkowe filmy, który będą swoistym epilogiem - jednym z nich mają być Strażnicy Galaktyki Vol. 3, w których pożegnamy obecną generację bohaterów.

Można było się więc spodziewać, że wraz z końcem obecnego Marvel Cinematic Universe zakończy się również żywot obecnej wersji Strażników Galaktyki, chociaż trudno będzie się z tym pogodzić po zaledwie trzech odsłonach i bez żadnych samodzielnych filmów..

Na szczęście teraz okazało się, że pożegnanie Star-Lorda, Gamory, Rocketa, Groota i Draxa wcale nie będzie oznaczało pożegnania z samą serią i doczekamy się nadejścia ... nowego pokolenia bohaterów, którymi mogą być znani z oryginalnego komiksu Stakar i Aleta Ogord, Martinex T'Naga, Charlie-27, Krugarr oraz Mainframe.

I co Wy na to? Dobre czy złe wieści?

Marvel Studios

archiwum newsów

2017-08-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.