WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Superman na nowym plakacie "Ligi sprawiedliwości"

Henry Cavill

ComingSoon

Wygląda na to, że twórcy postanowili w końcu jasno zakomunikować nam powrót bohatera.

Jak większość z nas dobrze wie, ostatni film z udziałem tego superbohatera kończył się w dość dwuznaczny sposób, który mógł sugerować jego powrót w najnowszej odsłonie uniwersum DC.

Tak czy inaczej, twórcy do dziś udawali, że nie wiedzą o co nam chodzi, nie pokazując Supermana na żadnym ze zdjęć promocyjnych czy pomijając nazwisko jego odtwórcy.

Właśnie wszystko się zmieniło, bo w sieci zadebiutował plakat promujący "Ligę sprawiedliwości", na którym widzimy już komplet 6 bohaterów - The Flash (Ezra Miller), Batman (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Superman (Henry Cavill), Aquaman (Jason Momoa) i Cyborg (Ray Fisher).

archiwum newsów

2017-04-24

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.