WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Sylvester Stallone wyreżyseruje Creed 2

Sylvester Stallone

movieweb.com

71-letni aktor przyznał właśnie, że powstanie sequel bokserskiego filmu z 2015 roku i to właśnie on zajmie się jego produkcją i reżyserią.

Przypominamy, że Sylvester Stallone zagrał w pierwszej części i przyniosła mu ona Oscara w kategorii Najlepszy aktor drugoplanowy.

 Na ekranie mogliśmy oglądać również Michaela B. Jordana, który jak zdradził właśnie Stallone na swoim Instagramie, również powróci do swojej roli.

Jak czytamy: - Nie mogę się doczekać produkcji i reżyserii. Niezwykle utalentowany Michael B Jordan w Creed 2 w przyszłym roku ... Jeszcze jedna runda!

71-letni aktor przyznał właśnie, że powstanie sequel bokserskiego filmu z 2015 roku i to właśnie on zajmie się jego produkcją i reżyserią.

archiwum newsów

2017-10-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.