WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Sza zremiksowana przez Calvina Harrisa

Calvin Harris

Sony Music Polska

Utwór "Weekend" został zremiksowany przez autora jednej z najlepszych elektronicznych płyt ostatnich 12 miesięcy.

Calvin Harris przygotował remix utworu "Weekend" w duchu swojego najnowszego, zainspirowanego klasycznym, elektronicznym funkiem i disco albumu "Funk Wav Bounces Vol. 1".

SZA to z kolei artystka z największą liczbą nominacji do przyszłorocznych Grammy - jest nominowana w pięciu kategoriach: Best New Artist,  Best R&B Song – “Supermodel,” Best Rap/Sung Collaboration “Love Galore” feat. Travis Scott, Best Urban Contemporary Album – Ctrl i Best R&B Performance – “The Weekend".

Jej debiutancka płyta "Ctrl" to jeden z najlepiej ocenianych albumów tego roku, znalazł się na pierwszym miejscu w rankingach "Time", "Associated Pres" i "Noisey" oraz w pierwszej piątce na "New York Times", "NPR", "Entertainment Weekly", "Complex" oraz "Stereogum".

archiwum newsów

2017-12-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.