WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Sztuczna inteligencja dokończy Grę o tron?

Gra o tron

Po poniedziałkowym finale 7. sezonu Gry o tron przyjdzie nam poczekać przynajmniej do końcówki przyszłego roku na kolejną serię.

A nie wiadomo ile jeszcze czekać będziemy na kolejny tom sagi Pieśń lodu i ognia, na której serial bazuje - chociaż już nie musimy, bo jego kontynuację napisało AI.

Czekanie na książki wymaga większej cierpliwości, bo George R.R. Martin zbytnio się nie spieszy - tom piąty, Taniec ze smokami - wydany został w roku 2011, a póki co nie widać długo wyczekiwanych Wichrów zimy.

Dlatego też inżynier Zack Thoutt wytrenował rekurencyjną sieć neuronową, by ta przewidziała zdarzenia z kolejnej części - komputer jednocześnie pamięta, co wydarzyło się w pierwszym tomie, lecz stara się tego nie powtórzyć, dzięki czemu akcja nie kręci się w miejscu, lecz posuwa do przodu. Pięć wygenerowanych przez maszynę rozdziałów znajdziecie tutaj.

Cóż, na razie pisarze mogą spać spokojnie, ale kto wie - AI obecnie tak szybko się rozwija, że być może za kilka lat i oni znajdą się na liście zagrożonych przez maszyny zawodów.

 

Gra o tron

archiwum newsów

2017-08-31

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.