WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

"Szybcy i Wściekli 8" z rekordem sprzedaży, a ...

Forum

... ścieżka dźwiękowa do filmu podbija iTunes i serwisy streamingowe.

Światowa premiera ósmej części kasowego hitu odbyła się 14 kwietnia i w ciągu weekendu otwarcia pobiła rekord wszechczasów sprzedaży biletów, który do tej pory należał do "Przebudzenia Mocy" - w polskich kinach "Szybcy i Wściekli 8" wyświetlani są od dzisiaj.

Jakby tego było mało, wyczekiwana ścieżka dźwiękowa do filmu jest dostępna  w sprzedaży już od tygodnia i również bije kolejne rekordy - zadebiutowała na 1. miejscu na iTunes, a teraz szturmem zdobywa zestawienia w serwisach streamingowych.

A mówimy o 13 starannie wybranych kawałkach, wśród których warto wymienić chociażby "Good Life" G-Eazy & Kehlani oraz "Hey Ma ft. Camilla Cabello" Pitbulla & J Balvina.

archiwum newsów

2017-04-21

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.