WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Szykujcie się na wielki powrót Spice Girls!

Spice Girls

Just Jared

Wygląda na to, że głośny sprzeciw Victorii Beckham nie jest w stanie nic zmienić w tej kwestii – pozostałe dziewczyny chcą powrotu i mają zamiar do niego doprowadzić.

Jak donosi źródło bliskie angielskiej grupie, Spice Girls mają w planach kilka wspólnych koncertów.

Nie mówimy tu o trasie koncertowej, bo na tę nie pozwalają prywatne zobowiązania dziewczyn, ale kilku pojedynczych show, które mają być ukłonem w stronę fanów od lat czekających na powrót girlsbandu.

Sprawa jest już mocno zaawansowana, bo menadżer bandu prowadzi już rozmowy w sprawie konkretnych miejscówek – niestety nie wiemy nic na temat składu zespołu, bo chociaż Victoria zapewniała, że nie ma zamiaru jechać w trasę, to właśnie okazuje się, że nie mówimy przecież o całym tournee.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko wyczekiwać kolejnych informacji na ten temat – cieszycie się?

Just Jared

archiwum newsów

2018-02-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.