WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Tajemnicza Rihanna w 'Valerian and the City ...'

Rihanna

Just Jared

W sieci pojawiła się właśnie zajawka produkcji, w której rolę tajemniczego „złego” odgrywa właśnie Riri.

Za "Valerian and the City of a Thousand Planets" odpowiada Luc Besson, który od początku powtarzał, że Rihanna w tym filmie była jego ogromnym marzeniem, ale nie był pewny, czy ta się zgodzi na udział.

Jak twierdzi: - Rihanna była moim marzeniem, po pierwsze chodzi o jej głos, uśmiech i sposób wyrażania siebie, a po drugie … wiedziałem, że nie będzie zawstydzona na planie, bo normalnie występuje dla pełnych stadionów – nie może być onieśmielona kamerami!

- Poza tym, jej udział okazał się dla mnie dużą niespodzianką. Była ze mną bardzo szczera i mówiła otwarcie – Luc, chcę się uczyć, chcę pracować, pozwól mi na to. I wiecie co? Była świetną partnerką, która zawsze wykonywała moje polecenia, chociaż czasami wymagałem za dużo …

Główne role w filmie grają Dane DeHaan i Cara Delevingne, ale na ekranie zobaczymy również Clive’a Owena, Ethana Hawke’a czy Johna Goodmana. Premiera zaplanowana została na 21 lipca 2017 roku.

archiwum newsów

2016-11-10

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 4

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.