WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Tak brzmi zwycięzca Złotego Globu

Hugh Jackman

FORUM

Chociaż Hugh Jackman odgrywający główną rolę w filmie musiał przełknąć gorzką pigułkę porażki, to produkcja zaliczyła jednak mały sukces.

Piosenka "This Is Me" jest nie tylko numerem jeden na liście Billboardu i triumfuje w notowaniach iTunes w ponad 60 krajach - teraz może się również pochwalić Złotym Globem za najlepszą piosenkę.

"The Greatest Showman – Original Motion Picture Soundtrack" swój sukces zawdzięcza przede wszystkim znakomitym kompozycjom, których autorami są laureaci Oscara i Tony, Benj Pasek i Justin Paul.

To dzięki ich genialnej wyobraźni ścieżka dźwiękowa króluje na "Billboardzie", iTunes, a aż dziewięć pochodzących z niej piosenek znajduje się w notowaniu Spotify Top 200 Global (okupują pięć z sześciu czołowych miejsc na listach Global oraz US Viral Chart).

archiwum newsów

2018-01-10

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.