WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Tak wygląda Cable - kolejny bohater Deadpool 2

Josh Brolin Ryan Reynolds

Deadpool

Najpierw poznaliśmy nową bohaterkę Dynamo, a teraz przyszła pora na faceta - Cable.

Wygląda na to, że po początkowych problemach, produkcja drugiej części hitu z Ryanem Reynoldsem w roli głównej faktycznie ruszyła pełną parą.

I w sumie trudno się temu dziwić, skoro pierwsza odsłona okazała się być ogromnym hitem i zarobiła ponad 772 miliony dolarów przy budżecie wynoszącym zaledwie 58 milionów.

Jeżeli zaś chodzi o samego Cable, to wokół tej postaci urosło naprawdę mnóstwo spekulacji, a jedne sugerowały nawet, że w rolę wcieli się Pierce Brosnan - tak się nie stało, a zamiast niego będziemy podziwiać Josha Brolina.

 

 

 

archiwum newsów

2017-08-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.