WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Taylor Swift i najdroższy klip w historii

Taylor Swift

Just Jared

Na rynku muzycznym naprawdę dużo się ostatnio dzieje, więc artyści robią wszystko, by w jakiś sposób zwrócić na siebie uwagę.

Ostatnio doczekaliśmy się solowego debiutu Harry’ego Stylesa, nowy krążek zapowiedziały Selena Gomez, Miley Cyrus i Katy Perry, więc Taylor Swift musi się naprawdę postarać!

I chyba zdaje sobie z tego sprawę, bo kręci podobno … najdroższy teledysk w historii muzyki – niestety ciągle nie wiemy, co to oznacza, ale nie da się ukryć, że brzmi bardzo interesująco.

Z ostatnich plotek wynika, że nowego krążka Taylor Swift możemy spodziewać się w okolicach 25 sierpnia, żeby uniknąć „największego letniego tłoku” i całkowicie zdominować listy przebojów.

Czy ten złowieszczy plan się uda? Przekonamy się za jakiś czas

Just Jared

archiwum newsów

2017-05-16

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.