WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Taylor Swift w klimacie science-fiction?

Taylor Swift

YouTube

Na Instagramie gwiazdy pojawiła się właśnie zapowiedź jej nowego klipu, który poznamy już w czwartek wieczorem.

Na razie musi nam wystarczyć 15-sekundowa zajawka i pytanie „Czy jesteście na to gotowi?”, więc fani już oszaleli z radości.

Tym bardziej, że w jednej ze scen Taylor Swift ma na sobie kombinezon w stylu Scarlett Johansson z Ghost in the Shell i wygląda jak cyborg.

Czyżby szykował się nam zatem teledysk w klimacie sci-fi? Na to wygląda, ale wszystkiego dowiemy się już za 2 dni!

 

...Ready For It? Official Music Video out Thursday night. #ReadyForItMusicVideo

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)

archiwum newsów

2017-10-24

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.