WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Taylor Swift znowu niszczy YouTube’a!

Taylor Swift

YouTube

Piosenkarka postanowiła mocno zaznaczyć swój muzyczny powrót i znowu bije rekordy … jeden za drugim.

Najpierw animowany klip do singla 'Look What You Made Me Do' pobił rekord odtworzeń w swojej kategorii w ciągu pierwszych 24 godzin, uzyskując wynik 19 milionów i bijąc tym samym dotychczasowego rekordzistę, czyli zespół Coldplay w kolaboracji z The Chainsmokers i jego „Something Just Like This”.

Wczoraj zadebiutował zaś „klasyczny” teledysk ilustrujący tę piosenkę, w którym możemy obejrzeć kilka nowych wcieleń Taylor Swift i już mamy do czynienia z kolejnym rekordem.

Klip został bowiem obejrzany ponad 30 milionów razy w ciągu debiutanckiej doby w serwisie YouTube i zostawił z tyłu takie gwiazdy, jak Adele i jej „Hello” z wynikiem 27.7 mln, Nicki Minaj i „Anaconda” z wynikiem 19.6 mln czy Miliey Cyrus z „Wrecking Ball” i wynikiem 19.3 mln.

archiwum newsów

2017-08-29

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 2

Komentarze:

  1. queen 17-09-2017 2:26

    I tak jest h***** :D

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.