WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ten Typ Mes i ... Ty decydujesz kto!

Ten Typ Mes

Fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM

Maria Peszek czy VNM? A może Ras, Stasiak lub Emil Blef? Czy jednak sam Piotrek?

Zakończenie nowego singla Tego Typa Mesa pozostaje w gestii słuchaczy, a wyboru można dokonać TUTAJ!

Raper w kawałku 'Czy ty to ty?' zastanawia się skąd pochodzi i jak skończy, odpowiedzi na to pytanie jest aż ... dziesięć i to fani artysty zdecydują o tym ostatecznym!

Na specjalnej stronie internetowej można wybrać swoją ulubioną wersję i ściągnąć mp3 - licznik downloadów bije, a wersja zapisana najwięcej razy wyląduje ostatecznie na albumie "AŁA.”

Finał akcji 04.10.2016, wtedy też wystartuje preorder edycji limitowanej “AŁA." z felietonami Mesa oraz zostanie opublikowany klip do utworu - premiera nowego krążka miesiąc później.

YouTube.com

archiwum newsów

2016-09-23

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.