WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Ten Typ Mes i winylowa płyta - już niedługo!

Ten Typ Mes

YouTube.com

Pierwszy solowy album Mesa ”Alkopoligamia: zapiski typa” z 2005 roku zostanie wydany po raz drugi, tym razem w wersji... winylowej!

- Trójwinylowe wydanie albumu Mesa pt. "Alkopoligamia: zapiski typa" to prawdziwy rarytas - czytamy na Facebooku artysty. - Kolorowa okładka, najwyższej jakości płyty oraz bonus - ostatnie nagrania Typa (m.in. "Dumny jak paw" z VNMem, "Detoks" oraz niepublikowany, premierowy track pt. "Dockond") wytłoczone na specjalnym winylu. Dwie części tej edycji zawarto na klasycznych, czarnych płytach (tak, jak klasyczna jest już muzyka z "...zapisków...) natomiast ekskluzywne dodatki znalazły się na płycie jasnozielonej zamkniętej w stylowej czarnej kopercie. Ten limitowany zestaw dostępny będzie w cenie 99zł!

Fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM

Premiera albumu już 18 maja. Zainteresowani? ;)

***
Opanowany czy zrównoważony? Sprawdź w PSYCHOTEŚCIE!

archiwum newsów

2012-05-16

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

  1. Belieber ♥ 17-05-2012 20:01

    Nie zainteresowani ;d

  2. nacia angel 16-05-2012 19:20

    nie kojarze go wgl...

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.