WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

The Vamps coverują nowego Eda Sheerana

The Vamps Ed Sheeran

Just Jared

W sieci właśnie pojawiła się nowa wersja 'Castle On The Hill', a wszystko za sprawą Jamesa McVeya.

Wczoraj pisaliśmy Wam, że Ed Sheeran za sprawą swoich dwóch nowych singli został królem Spotify, ustanawiając rekord nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie.

Nic więc dziwnego, że inni artyści próbują nieco ogrzać się w blasku jego chwały, choćby prezentując swoje wykonanie jego kawałków.

James McVey z The Vamps zdecydował się nagrać kameralną wersję  'Castle On The Hill', a efekty jego prac znajdziecie poniżej - myślicie, że wypada lepiej od oryginału? ;)

archiwum newsów

2017-01-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 2

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.