WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

The Vamps o swoim nowym krążku

The Vamps

Just Jared

Chłopaki w rozmowie z Capital FM zdradzili nieco szczegółów swojego nowego krążka, który jak się okazuje usłyszymy jeszcze w tym roku.

Do tej pory nie było pewne, kiedy The Vamps zdecydują się na premierę nowego materiału, ale ostatnie deklaracje wydają się dość jasne.

Jak twierdzą: - Zrobiliśmy ogromny postęp, część z nas spędziła trochę czasu w Los Angeles, gdzie powstała część materiałów na trzeci album, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

- Naszym zdaniem to dobre kawałki, ale ciągle nad nimi pracujemy, by były jeszcze lepsze – nieważne gdzie obecnie jesteśmy i czym się zajmujemy, na tworzenie zawsze znajdujemy czas. Trzymajcie więc kciuki, a usłyszycie wszystko jeszcze w tym roku.

Just Jared

archiwum newsów

2016-07-06

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

  1. Kubson 07-07-2016 0:33

    Hej! Patrzcie jaki konkurs znalazłem! :) Można wygrać nowe adidasy! :D http://zgarnijbuty.pl/22157

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.