WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

The Vamps w klipie do 'Kung Fu Panda 3'

The Vamps

Just Jared

Dziś mamy naprawdę teledyskowy piątek, bo właśnie dołączają do niego chłopaki z The Vamps.

Brytyjski zespół właśnie udostępnił teledysk do kawałka "Kung Fu Fighting', czyli coveru starego hitu nagranego przez nich na potrzeby filmu animowanego 'Kung Fu Panda 3'.

Jak pisał frontman bandu, Brad Simpson: - To była cudowna sprawa i wspaniałe doświadczenie, tym bardziej, że miałem okazję spełnić marzenie z dzieciństwa! Pamiętajcie, że premiera filmu zbliża się wielkimi krokami, już 11 marca!

 

Just Jared

archiwum newsów

2016-01-29

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.