WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Thor: Ragnarok - nadchodzą wielkie zmiany

Cate Blanchett Chris Hemsworth

Twitter

Jeśli spodziewaliście się kolejnej części filmu, w której bohater będzie nosił swoją blond fryzurkę niczym z reklamy szamponu do włosów, to nic z tego.

W sieci zadebiutowały bowiem pierwsze zdjęcia prezentujące bohaterów "Thor: Ragnarok" i nie da się ukryć, że czeka nas małe zaskoczenie.

Chris Hemsworth, czyli odtwórca tytułowej roli, pożegnał swoje blond pukle i charakterystyczny młot, a zamiast tego widzimy krótką fryzurę, brodę i dwa miecze - wygląda groźniej niż kiedykolwiek!

Co więcej, u jego boku możemy zobaczyć piękną Cate Blanchett, która na pierwszy rzut oka jest nie do poznania, a w filmie zagra główną przeciwniczkę Thora, czyli boginię śmierci.

Przypominamy, że premiera filmu została zaplanowana na 3 listopada.

archiwum newsów

2017-03-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.