WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

"Thriller" - hit Michaela Jacksona w 3D

Michael Jackson

Michael Jackson

Klip ten jest bez wątpienia jednym z najważniejszych, najlepiej zrealizowanych i przełomowych teledysków w historii.

Teledysk ma już jednak swoje lata, bo zrealizowano go w 198 roku ... na szczęście już niebawem doczeka się solidnego odświeżenia.

Na Festiwalu Filmowym w Cannes zadebiutować ma bowiem jego wersja w 3D, która zaakceptowana została przez spadkobierców artysty, reżysera oryginalnego materiału, Johna Landisa oraz studio Optimum Productions.

Wersja została cyfrowo stworzona z oryginalnych negatywów znajdujących się w prywatnym archiwum Michaela Jacksona, ale wszystkich fanów uspokajamy ... dodano do niej tylko trójwymiat, a cała reszta pozostała bez zmian.

Zdaniem producentów wystarczyło to jednak, żeby uzyskać zupełnie nową jakość, więc już nie możemy się doczekać. Do czasu premiery musi nam jednak wystarczyć klasyczna wersja 2D:

archiwum newsów

2017-08-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.