WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

To Angelina Jolie zdradzała Brada Pitta?

Angelina Jolie Brad Pitt

Just Jared

Przy okazji najsłynniejszego rozwodu ostatnich lat na światło dzienne wychodzą coraz ciekawsze informacje …

Do tej pory słyszeliśmy, że to Brad Pitt i jego „patologiczne” zachowania (problem z alkoholem, zdrady i agresja słowna w stosunku do dzieci) są przyczyną rozwodu, ale okazuje się, że mogło być zupełnie inaczej.

Dziś dowiadujemy się bowiem, że Angelina Jolie spotyka się z pewnym miliarderem, a ich związek trwa już od wielu miesięcy – aktorka miała opowiedzieć o tym swojemu mężowi tuż przed słynną już aferę w samolocie, o której wszyscy słyszeliśmy.

Jak twierdzą źródła: - Angelina powiedziała Bradowi, że zakochała się w innym mężczyźnie i musiała ukrywać swoje uczucia, ale widywała się z nim przy każdej możliwej okazji przez ostatnie pół roku. Na początku Brad był tylko zadziwiony tym wyznaniem, ale później wpadł w szał, nie było to zbyt piękne …

Just Jared

archiwum newsów

2016-10-10

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.