WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Tom Cruise spędzi święta z córeczką

Tom Cruise

Poszkole

Tom Cruise i Katie Holmes zdecydowali, że Suri spędzi święta z ojcem, bo nie widziała go już naprawdę długi czas...

Gwiazdor nie widział się z córką już od kilku miesięcy, bo obecnie pracuje nad filmem ”All You Need Is Kill” w Wielkiej Brytanii. Zdjęcia potrwają co najmniej do początku 2013 roku, więc jedyną szansą dla aktorka, by spotkać się z Suri, będzie przerwa świąteczna.

- Tom i Suri nie widzieli się od długiego czasu. Uzgodnili z Katie, że to on spędzi z córką Boże Narodzenie – podaje osoba z otoczenia gwiazdora.

Aktor zamierza wynająć dom na północy Anglii lub w Szkocji, by tam spędzić święta. Do niego i Suri dołączą prawdopodobnie dzieci gwiazdora ze związku z Nicole Kidman - Conor i Isabella.

Just Jared

***
Rzeczywistość - normalna czy wirtualna? Sprawdź w PSYCHOTEŚCIE!

archiwum newsów

2012-10-29

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 2

Komentarze:

  1. Przy życiu trzyba mnie tylko RAP 29-10-2012 19:23

    aha

  2. pocahontasrecenzuje 29-10-2012 18:04

    Za niecałe 3 tygodnie na ekrany kin wejdzie film "Mistrz", który po części dotyczy kościoła scjentologicznego. Zapraszam do przeczytania o filmie, recenzji itp. na czasnafilm.blogspot.com

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.