WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Tom Cruise spędzi święta z córeczką

Tom Cruise

Forum

Tom Cruise spędzi święta Bożego Narodzenia swoją córką Suri oraz z Bellą i Connorem, jego adoptowanymi dziećmi.

Aktor został zapytany o swoje plany świąteczne podczas londyńskiej premiery najnowszego filmu z jego udziałem - "Jack Reacher: Jednym strzałem".

Zapewnił, że spędzi święta w towarzystwie swojej sześcioletniej córki Suri oraz starszych adoptowanych pociech ze związku z Nicole Kidman - Belli i Connora.

- Wszyscy będziemy razem. Naprawdę nie mogę się doczekać - powiedział Tom Cruise.

Nic dziwnego, w końcu przez ostatnie miesiące z powodu pracy nad filmem prawie w ogóle nie widywał się z dziećmi. A w święta to rodzina jest najważniejsza, prawda? :)

 

***

Kolor Twojej osobowości - znasz go? Sprawdź w PSYCHOTEŚCIE!

archiwum newsów

2012-12-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 5

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.