WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Tom Hiddleston o roli Jamesa Bonda

Daniel Craig

worstpreviews.com

W sieci już od jakiegoś czasu pojawiają się doniesienia, jakoby to właśnie ten aktor miał zastąpić Daniela Craiga.

Od pewnego czasu wiadomo już, że Spectre było ostatnim Bondem z udziałem Daniela Craiga, więc nieustannie spekuluje się na temat jego następcy.

Lista nazwisk jest naprawdę długa, ale zawsze pojawia się na niej kilku słynnych aktorów, w tym ... Tom Hiddleston, którego znamy z roli Lokiego w Avengersach i Thorze.

Jak twierdzi sam zainteresowany podczas ostatniego wywiadu: - Bardzo mi przykro, że muszę wszystkich rozczarować, ale takiego ogłoszenia raczej nie będzie. Jestem wdzięczny za sam entuzjazm, ale nie mogę Wam powiedzieć nic więcej ponad to, co sami już wiecie.

- Nie mogę się za to doczekać czego innego ... kiedy ostatni raz Loki i Hulk byli w jednym pomieszczeniu, nie skończyło się to dla Lokiego zbyt dobrze, więc jest troszkę pokiereszowany, ale ... zobaczymy co przyniesie Thor: Ragnarok.

archiwum newsów

2016-06-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.