Trolle wracają na Boże Narodzenie

Trolle: Misja świąteczna

Film "Trolle: Świąteczna misja" już 6 grudnia na Netflix, a płyta z muzyką z filmu i dwoma polskimi piosenkami już w sprzedaży.

"Trolle: Świąteczna misja" to półgodzinny film o uwielbianych na całym świecie kolorowych postaciach, który już od 6 grudnia dostępny będzie na Netflix.

W oryginalnej wersji powracają Anna Kendrick jako Poppy, Justin Timberlake jako Branch i Zooey Deschanel jako Bridget.

Fabuła półgodzinnego filmu obraca się wokół problemu, który odkrywa Poppy, królowa Trolli, gdy dowiaduje się, że Bergeni nie mają w swoim kalendarzu żadnego święta. Postanawia ruszyć w misję, by rozwiązać ten ewidentny błąd, którego Bergeni dotychczas nawet nie dostrzegali!

Pełnometrażowy film „Trolle” był ogromnym sukcesem – zarobił 153 miliony dolarów na całym świecie, w tym 47 miliony dolarów w weekend otwarcia.

Ścieżka dźwiękowa do filmu dostępna jest już na CD w sklepach muzycznych oraz w serwisach cyfrowych. Płyta zawiera pięć piosenek z filmu w wykonaniu Poppy (Anna Kendrick), Branch (Justin Timberlake) i całej oryginalnej obsady oraz dwie piosenki z polskiej wersji filmu – w tym utwór "Święta", czyli słynne "Holiday" Madonny w zaskakującym wydaniu.

archiwum newsów

2017-12-05

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.