WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Trwają prace nad rebootem Matrixa!

Keanu Reeves

flickr.com/stevetroughton

Fani kultowej trylogii, którą niestety nadgryzł już nieco ząb czasu, mają powody do radości, bo … trwają prace nad rebootem.

Źródła informują, że prace są na początkowym etapie i prawdopodobnie nie mają nic wspólnego z rodzeństwem Wachowski, które odpowiada za oryginał.

Co więcej, Warner Bros. ma być zainteresowane więcej niż jedną częścią i chciałoby obsadzić w głównej roli Michaela B. Jordana.

Wydaje się to trochę dziwne, tym bardziej, że Keanu Reeves wyznał ostatnio, iż chętnie powróci do swojej roli jeżeli team Wachowski również wyrazi taką chęć.

Czemu więc wytwórnia nie idzie w tę stronę? Czas pokaże.

Podobne newsy:

Nowy film twórców "Matrixa" - zwiastun! ( 2012-08-28 )
archiwum newsów

2017-03-15

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.