WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Twórcy "Deadpoola" potwierdzają Wolverine'a?

Hugh Jackman

Deadpool

Ostatnio okazało się, że Deadpoola w "Loganie" z pewnością nie będzie, ale ... w drugą stronę może się to udać.

Od jakiegoś czasu docierają do nas informacje sugerujące, że Ryan Reynolds robi wszystko, żeby w kolejnym Deadpoolu pojawiła się postać Wolverine’a odgrywana przez Hugh Jackmana.

Niedawno wrzucił nawet na swój profil na Instagramie zdjęcie z tym właśnie aktorem i Piercem Brosnanem, co dało nam nadzieję na taki właśnie obrót spraw.

Teraz z kolei doczekaliśmy się pewnego oficjalnego „potwierdzenia” ze strony scenarzystów „Logana”, którzy twierdzą, że postaci te faktycznie mogą się spotkać:

- Wiadomo, że ze względu na klimat w Loganie nie ma miejsca dla Deadpoola, ale byłoby świetnie połączyć te postaci w innym uniwersum. Może nie w „dwójce” Deadpoola, ale w innym specjalnie napisanym filmie – miejmy nadzieję, że tak będzie, bo Ryan i Hugh już nie mogą się doczekać takiej produkcji.

Just Jared

archiwum newsów

2017-02-02

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.