„Username: Evie” - nadchodzi komiks Joe Sugga!

AIM Media

Bestsellerowa powieść graficzna Joe Sugga „Username: Evie” od 15 czerwca w Polsce!

24-letni Joe Sugg, swoim fanom znany jako ThatcherJoe, to niezwykle popularny brytyjski youtuber.

Przygodę z vlogowaniem rozpoczął od gościnnych występów na kanale swojej siostry – Zoelli, by zaledwie kilka lat później stać się jedną z najciekawszych osobowości YouTube’a.

Bezpretensjonalnymi i zabawnymi filmikami zjednał sobie miliony fanów na całym świecie! Joe od najmłodszych lat spędzał długie godziny przeglądając komiksy - jego początki w roli komiksowego twórcy wiążą się z zadaniem domowym, które miał przygotować na zajęcia z medioznawstwa.Te pierwsze próby sprawiły, że bliżej zainteresował się procesem powstawania powieści graficznej oraz postanowił stworzyć swoją własną, czego efektem jest „Username: Evie”.

„Username: Evie” opowiada o perypetiach nastoletniej Evie, która dobrze wie, co czuje osoba odrzucona przez rówieśników. Właśnie z tego powodu często marzy o ucieczce dokądkolwiek, gdzie w końcu mogłaby być sobą. Ojciec Evie w sekrecie tworzy wirtualną idylliczną krainę przeznaczoną wyłącznie dla niej. Ten prezent bezpowrotnie zmieni życie dziewczyny. Czy nowy świat faktycznie okaże się tym wyśnionym? A może najgorsze jest dopiero przed Evie?

Zainteresowani? To świetnie, bo już dziś możecie przeczytać fragment - TUTAJ albo zamówić komiks w przedsprzedaży - TUTAJ!

AIM Media

archiwum newsów

2016-06-01

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.