WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

V. Beckham – W końcu mam odwagę nosić płaskie buty!

Victoria Beckham

Just Jared

Była Spicetka i kreatorka mody, a prywatnie także żona piłkarza Davida Beckhama, nie ukrywa, że długo brakowało jej pewności siebie niezbędnej do tego wyczynu.

Victoria Beckham wyznała, że dopiero od niedawna pozwala sobie w pracy na luksus, jakim są płaskie buty, a także wygodne ubrania.

Jak twierdzi w wywiadzie dla The Independent: - Jestem zdecydowanie zbyt zajęta i mam za mało czasu, żeby paradować wokół na szpilkach i w sukienkach – dopiero teraz to zrozumiałam i znalazłam w sobie odwagę, by to zmienić.

- Kiedyś brakowało mi pewności siebie, żeby założyć płaskie buty i spodnie, a teraz nie wyobrażam sobie nic innego, bo jestem przecież bizneswoman, która osiągnęła sukces i nie ma się czego wstydzić.

 

 

showbizspy.com

 

Trochę jej zeszło, co? ;)

***

Podoba Ci się wyjątkowy styl GaGi? Zadecyduj w POJEDYNKU!

archiwum newsów

2015-02-17

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.