WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

"Valerian and the City of a Thousand Planets" - zwiastun!

Dane DeHaan Cara Delevingne

Just Jared

Najpierw dostaliśmy króciutki teaser z udziałem Rihanny, a teraz możemy w końcu obejrzeć zwiastun produkcji.

Za filmem kryjącym się za nieco przydługim i tajemniczym tytułem "Valerian and the City of a Thousand Planets" stoi Luc Besson, który od początku powtarzał, że jego największym marzeniem był udział Rihanny.

Teraz już wiemy, że ta się zgodziła, ale obsada na niej się nie kończy, bo główne role grają Dane DeHaan i Cara Delevingne, a na ekranie zobaczymy również Clive’a Owena, Ethana Hawke’a czy Johna Goodmana.

Dziś w sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun produkcji, który możecie obejrzeć poniżej, a na premierę poczekamy aż do 21 lipca 2017 roku.

archiwum newsów

2016-11-17

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 4

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.